پرداخت وام دانشجویی بانک تجارت به کلیه دانشجویان
احتراما به استحضار می رساند با توجه به جلسه ویدئو کنفرانس مورخ 14/11/94 پیرامون هماهنگی در انجام امور و اطلاع رسانی در خصوص وام دانشجویی مواردی به شرح ذیل حضورتان اعلام می گردد.
خواهشمند است به نحو مقتضی به دانشجویان اطلاع رسانی شود.
1-     زمان تقاضای وام با مراجعه دانشجویان به سایت گلستان و انتخاب گزینه درخواست وام از تاریخ 17/11/94 لغایت 22/11/94 می باشد که تاریخ فوق غیر قابل تمدید می باشد.
2-     دریافت این وام نیاز به ضامن ندارد و مهلت بازپرداخت آن توسط دانشجو تا پایان ترم می باشد. (تعداد اقساط حداکثر 4 قسط می باشد)
3-     مبلغ وام حداکثر 000/000/7 ریال برای دانشجویان کارشناسی و 000/000/20 ریال برای مقطع کارشناسی ارشد می باشد که دانشجو حداکثر به میزان مبلغ شهریه متغییر خود می تواند میزان وام را مشخص نماید.
4-     در صورتی که شهریه متغییر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است قبل از شروع حذف و اضافه مابه التفاوت بدهی شهریه را پرداخت نماید.
5-     این وام فقط به دانشجویانی که شهریه ثابت خود را در ترم جاری پرداخت نموده اند تعلق می گیرد. (وام جهت پرداخت شهریه متغییر می باشد)
6-      کارمزد وام سالانه 4% بوده که متناسب با ماههای تقسیط کاهش می یابد.
7-     نحوه بازپرداخت وام بصورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت بانک تجارت امکانپذیر است.
8-     در صورتی که دانشجو 3 قسط را پرداخت نموده باشد قسط چهارم آن بعد از امتحانات می باشد و علیرغم بدهی می تواند انتخاب واحد کند.
9-     مراحل دریافت وام :  درخواست وام ورود به سایت بانک تجارت تکمیل اطلاعات تایید اطلاعات تعیین میزان دریافت وام (از مبلغ شهریه متغییر نباید بیشتر باشد) تایید نهایی پرینت از قرارداد
 
 امکان اخذ وام برای کلیه دانشجویان (به جز مقطع دکتری) و دارای انتخاب واحد در نیمسال جاری مقدور می باشد (به منظور ارائه تسهیلات در پرداخت شهریه متغیر). لذا دقت گردد این امکان صرفا برای دانشجویانی که بدهی قبلی و شهریه ثابت خود را پرداخت نموده اند فعال می باشد.

2- از صحت اطلاعات شخصی در پردازش "تکمیل و تایید و اطلاعات شخصی دانشجو" اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت اطلاعات (ازجمله اطلاعات شخصی، تلفن همراه و پست الکترونیک) با توجه به عدم امکان ارتباط و اطلاع رسانی به موقع، ثبت وام شما تایید نخواهد گردید. (راهنمای تکمیل و تایید اطلاعات شخصی دانشجو)

3- سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی هفت میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد بیست میلیون ریال میباشد. امکان دریافت کل مبلغ بدهی شهریه متغیر شما تا سقف مبلغ فوق به عنوان وام در این سامانه میسر می باشد. لذا در صورت تمایل به اخذ وام با مبلغ پایین تر میبایست ابتدا با مراجعه به سامانه دانشگاهی گلستان نسبت به پرداخت آن میزان از شهریه خود که قادر به پرداخت میباشید اقدام نموده پس از 24 ساعت  یا اطمینان از ثبت شدن شهریه واریزی در سامانه گلستان با مراجعه مجدد به سامانه اخذ وام نسبت به ثبت تقاضای وام دانشجویی اقدام نمایید. (راهنمای ثبت وام)

4- چنانچه شهریه متغیر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است تا قبل از شروع حذف و اضافه نسبت به پرداخت مابه التفاوت بدهی اقدام نماید.

5- جهت ورود به سامانه ثبت وام بروی لینک "سامانه پرداخت وام دانشجویی بانک"  کلیک نمایید.

شایان ذکر است این امکان تا تاریخ 22 بهمن ماه 1394 فعال خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما